Opis

Przed Tobą krótki formularz, w którym najpierw poprosimy Cię o zostawienie nam swoich podstawowych danych kontaktowych, a następnie o obejrzenie filmików instruktażowych.

Po zapoznaniu się z filmikami poprosimy Cię o uzupełnienie dodatkowych danych osobowych oraz dokumentów, które pozwolą nam na przygotowanie umowy.

Kontynuując aplikację, akceptujesz warunki korzystania z platformy, oraz politykę prywatności, która wyjaśnia w jaki sposób wykorzystujemy i chronimy Twoje dane osobowe oraz jakie masz prawa w tej sprawie. Będziemy wykorzystywać dane osobowe kierowców wyłącznie w celu zapewnienia doskonałej obsługi naszych klientów, usprawnienia naszej pracy i zapewnienia niezbędnego wsparcia.

Rozwiń

Nawiązujemy współpracę tylko z osobami posiadającymi samochód

Podając nam swój numer telefonu i klikając „Wyślij”, wyrażasz zgodę na odbieranie połączeń i wiadomości tekstowych SMS z naszej strony w związku z Twoją aplikacją. Mogą obowiązywać stawki za wiadomości i transmisję danych.

Want to use your previous application?

Use the link sent to your phone to access your latest application or click ‘Apply Again’ to proceed with a new application.